Anneta

Sinu annetus aitab jätkata ühingu tegevusi, algatada uusi projekte, seista kogukonna huvide eest ja katta osa meie administratiivkuludest.

Iga annetus, nii suur kui ka väike, aitab parandada transinimeste nähtavust ja olukorda Eesti ühiskonnas.

Aitäh!

Annetus- ja kasutustingimused ning privaatsuspoliitika

Kuidas annetada?

Anneta pangalingiga

Eesti Transinimeste Ühing on alates 1. maist 2023 tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirjas. Seetõttu saavad nii eraisikud kui ka juriidilised isikud ühingule soodsamalt annetusi teha – tuludeklaratsiooni täites saab annetatud summa maksustamisperioodi tulust maha arvata ning seeläbi vähem makse maksta.

Ees- ja perekonnanime sisestamine on kohustuslik. Kui soovid tulumaksu tagasi, siis on isikukoodi sisestamine kohustuslik! Meiliaadressi sisestamine on valikuline, kuid seda kirjutades annad nõusoleku saada teavitusi annetuse kasutamisest või mõnikord tervituste saamiseks.

Kui soovid oma isikuandmeid parandada, kustutada või nende kasutamist peatada, siis palun võta meiega ühendust meiliaadressil [email protected].

Püsiannetuseks valige oma kodupank ning vajutage annetamise nuppu, teid suunatakse oma internetipanka. NB! Sõltuvalt pangast teid võidakse, kuid ei pruugita suunata eeltäidetud püsikorralduse vormile. Palun tehke kindlaks, et vormistate internetipangas püsikorralduse korrektselt. Probleemide või küsimuste korral kirjuta [email protected].

Anneta ülekandega

Ühekordse annetuse saad teha ülekandena meie pangakontole LHV pangas, kasutades järgnevaid andmeid

Nimi: Eesti Transinimeste Ühing

Arvelduskonto: EE107700771008205602

Selgitus: Annetus Eesti Transinimeste Ühingule 

NB! Kui soovid saada tulumaksu tagastust annetuselt, siis kirjuta Selgituse lahtrisse ka oma isikukood. Kui soovid aeg-ajalt teavitusi ja infot annetuste kasutamise kohta, siis jäta selgituse lahtrisse ka oma meiliaadress.

Selgitus: isikukood Annetus Eesti Transinimeste Ühingule

Püsiannetuse sõlmimiseks kasuta ülalpool leitavat Maksekeskuse linki, mis peaks sind olenevalt pangast edasi suunama püsikorralduse vormile. Võid otsida püsikorralduse sõlmimise vormi ka ise oma internetipangas. Palun tee kindlaks, et vormistad internetipangas püsikorralduse korrektselt. Kui sul tekib probleeme või küsimusi, kirjuta meile [email protected].

Soovid annetada välismaisest pangast?

Kasuta järgmisi andmeid ülekande tegemiseks.

Arvelduskonto: EE107700771008205602

Selgitus: Annetus Eesti Transinimeste Ühingule 

Pank: LHV

Nimi: Eesti Transinimeste Ühing

BIC/SWIFT: LHVBEE22

Kuidas annetada ettevõtte või juriidilise isikuna?

Saad annetada Maksekeskuse kaudu (aga kirjuta ettevõtte nimi ees- või perekonnanime väljale ja isikukoodi asemele registrikood). Võid ka vormistada püsiannetuse või teha ühekordse ülekande oma pangakontolt otse meie kontole:

LHV PANK: EE107700771008205602

Eesti Transinimeste Ühingule annetamine on juriidilisele isikule teatud mahus (kuni 3% sama aasta palgafondist või kuni 10% eelmise aasta kasumist) tulumaksuvaba. Vaata lähemalt EMSL lehelt. Küsimuste ja koostöösoovidega kirjuta meile [email protected]!